Febra si durere ale incheieturilor si in spate.de ce??

Febra cu dureri

Postata de Utilizator11540391821 cu 5 ani in urma.

De luni seara am inceput sa fac febra si sa am dureri la inceieturile mainilor si durere in spate sus la plamani ca sa zic asa.Febra am 38 cu 8 in ureche si inainte de febra ma intepat si inima!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Gripa/raceala-si-gripa-simptome-detaliate_10005