Cum pot trata o faringita cronica?

Faringita

Postata de MembruMobileAppanamaria.dosan cu 6 ani in urma.

De un an de zile ma chinuie senzația de ceva in gât.am efectuat laringoscopii,CT,exudate,set de analize complet ...nimic neobișnuit.cu toate acestea senzația de ceva in gât persista,mai pregnant in partea dr,sub amigdala dr.
Va rog sa ma sfătuiți.multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Gripa/boli-de-sezon-gripa-laringita-sinuzita-bronsita-pneumonia_470