Ortodontia - indreptarea si corectarea pozitiei dintilor

Estetica dentara

Postata de carmen658 cu 15 ani in urma.

Buna Andy,
Nu este posibil asa ceva. Mergi la dentisttul care s-a ocupat de tine si cere explicatii. Sanatate

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna Andy,
Nu este posibil asa ceva. Mergi la dentisttul care s-a ocupat de tine si cere explicatii. Sanatate

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua, am si eu o problema - cand am fost mic trebuia sa port aparat dentar pentru incisivii superiori insa nu am facut-o si acum chiar imi pare rau; unul din incisivi s-a deplasat spre exteriorul cavitatii bucale, ce mi-ati putea recomanda ?