material cazut de pe lucrare

Estetica dentara

Postata de elenacruceru cu 10 ani in urma.

buna seara.mi-a cazut materialul de pe o lucrare din acril si acum practic am ramas doar cu partea metalica sa zic asa .se poate imbraca la loc sau face ceva? nu pot face nimic mai mult de atat,eu as vrea sa o schimb sa imi pun de portelan dar deocamdata nu pot sunt insarcinata in 7 luni.de asta vroiam sa aleg ceva cat de cat sa nu se mai vada asa .multumesc mult

Raspunsuri (2)

Membrucontact

acum 10 ani

Buna dimineata, inlocuirea componentei fiziomomice se poate realiza foarte usor in cabinetul de medicina dentara prin aplicarea de material fizionomic fotopolimerizabil. Rezultatele sunt foarte bune, iar estetica este deosebita.

Dr. Mircea Zlotea

acum 10 ani

Buna dimineata, inlocuirea componentei fiziomomice se poate realiza foarte usor in cabinetul de medicina dentara prin aplicarea de material fizionomic fotopolimerizabil. Rezultatele sunt foarte bune, iar estetica este deosebita.