Despre aparatul dentar

Estetica dentara

Postata de AppleGirl cu 13 ani in urma.

Buna, am 21 de ani si pana acum 3 ani am purtat aparat fix. Greseala mea a fost ca nu am purtat gutierele decat cateva luni si dupa aia tot mai rar pana cand am renuntat de tot la ele. Dintii erau inca mobili si mi s-au deplsat putin dar cel mai mult ma deranjeaza incisivii centrali de sus.

Intrebarea mea e daca mai are vreun rost sa port gutierele acum? Sau sa pun aparat mobil? Mentionez ca dintii sunt inca usor mobili. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Ionut

acum 13 ani

chiar ar fi folositor aici un raspuns de la un medic