APARAT DENTAR FIX

Estetica dentara

Postata de catalin_ing cu 15 ani in urma.

AM 27 DE ANI SI AM AVUT MEREU DINTII DE LA MISLOC[SUS] DEPLASATI IN FATA. FIIND DIN FOCSANI UN SINGUR STOMATOLOG CARE SE OCUPA CU APARATE DENTARE FIXE MI-A SPUS CA NU SE POATE FACE NIMIC.UN ALT STOMATOLOG MI-A PUS APARAT MOBIL.TIMP DE 2ANI L-AM PURTAT SI S-AU VAZUT UNELE DIFERENTE. AR PUTEA FACE MAI MULT UN APARAT FIX?

Raspunsuri (1)

elena1432

acum 15 ani

buna...am 22 de ani si port aparat dentar fix...si eu am avut probleme mai grave...caninii erau strambi, unul in afara celalalt in interior plus ca am calcatura invers, partea de jos peste partea de sus...dupa doar 6 luni dintii mei arata mult mai bine...il recomand cu incredere...doar ca trebuie sa gasesti un ortodont bun