Eruptie pe spate?

Eruptii cutanate

Postata de Utilizator11589827087 cu 3 ani in urma.

Buna, de curând am observat ca pielea de pe spate devine texturata. M-am uitat in oglinda si am observat ca am niste mici bubite care nu par inflamate, nu ma mănâncă, nu ma deranjează, în cursul zilei se intampla sa si uit de ele deci nu prezinta un disconfort, au o culoarea deschisă nu sunt roșii inflamate.

Au trecut cateva zile deja si nu se schimba nimic nici in Bine si nici in rau.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/afectiunile-pielii-la-adulti_11251