CE trebuie sa fac,e ceva grav?

Eruptii cutanate

Postata de igor MUSTEANU cu un an in urma.

DUpa masturbare sau erectie nocturna simt parca sunt umed la partea bazinului

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Senzatia de umiditate in zona genitala dupa masturbare sau erectie nocturna se datoreaza faptului ca, in timpul excitarii sexuale, glandele din zona genitala produc lichid seminal, care poate ramane in uretra si poate fi eliminat atunci cand urinati sau ejaculati.

Daca sunteti ingrijorat cu privire la acest sentiment de umiditate, ar fi bine sa consultati un medic pentru a va asigura ca totul este in regula din punct de vedere medical.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Investigatii/teste-pentru-probleme-de-erectie_1313
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686