infectie la creier ...

Epilepsie

Postata de juliy cu 11 ani in urma.

Buna ziua..Tatal meu a avut infectie (puroi) la creier si a fost operat la Timisoara anul trecut in septembrie... dupa 4 luni de la operatie a sufeit o criza de epilepsie iar in urma cu 2 saptamani iarasi a avut o criza.......ni sa spus ca in toate cazurile dupa operatia pe creier se intampla asa si ca pacientul face crize de epilepsie.. dar cu timpul s-ar putea sa nu mai faca si sa dispara aceste crize ..este posibil sa dispara aceste crize ?????o zi buna si multa sanatate va doresc....

Raspunsuri (1)

Alina Daniela3

acum 11 ani

"ni sa spus ca in toate cazurile dupa operatia pe creier se intampla asa " = fals! Poate e posibil dar nu in toate cazurile e valabil.