Tehnlogie pentru depistarea tipului de epilepsie

Epilepsie

Postata de ancuta1978 cu 9 ani in urma.

Exista vreo tehnologie sau tehnologii cu care putem vedea exact tipul sau gradul sau natura unei epilepsii?
Am inteles ca bolnavii de epilepsie au atat simptome diferite, cat si crizele lor difera mult de la un pacient la altul.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1476962163

acum 7 ani

Ancuta, nu lua in seama postarea de mai sus. Este un sustinator al acelei nebunii denumite ''Noua Medicina Germanica''. La prima vedere, poate parea ceva real, mai ales daca nu cunosti medicina prea bine, dar te asigur ca e o aberatie totala. Ramai cu medicina conventionala, s-au facut progrese si se fac in continuare.