se pot cumpara medicamentele gratuit

Epilepsie

Postata de andrei28 cu 12 ani in urma.

am 25 ani ,nu am servici si nu stiu cum sa-mi procur medicamentele decit din banii parintilor.Ei sunt pensionari si nu prea pot sa ma mai ajute.Pot beneficia de ajutor din partea casei de asigurari_ sau nu_

Raspunsuri (2)

kissme

acum 12 ani

ce e gratuit in ziua de azi???traim in romania... e greu sa gasesti un loc de munca intr-adevar, dar si la varsta ta sa stai pe pensia parintilor nu e bine...anii trec repede; cautati o prietena cu bani!!

Mihaela22120678

acum 12 ani

Daca ai pus intrebarea aici inseamna ca probabil suferi de epilepsie.
Intereseaza-te la comisia pentru handicapati si la comisia de expertiza a capacitatii de munca sa vezi daca nu cumva te incadrezi sa iei o pensie. Toti pensionarii sunt asigurati si primesc gratuit medicam pentru epilepsie.
In primul rand intreaba-ti medicul de familie si medicul specialist care te are in evidenta, caci trebuie sa ai asa ceva daca esti bolnav.
sanatate!