sal

Epilepsie

Postata de pisimiau cu 10 ani in urma.

am epilepsie de la 7 ani iau tratament nu mam vindecat am 32 am nu beau cafea alcol dar fumez si stau mai mult la calculator cea ce nu e indicat mai am si acum crize mi se inclesteaza mana nu pot sa descriu in totalitate criza ma simt slabit am fost la doc rogozea la bucuresti dar am auzit ca si doc mandruta ioana este foarte buna daca poate sa-mi dea si mie un nr de tel unde o gasesc

Raspunsuri (1)

.

acum 10 ani

S.U.U.B Departament Monitorizare EPI Splaiul Independentei 169 Bucuresti,sect 5 TEl. +40 3128102