pt copil de 1 an

Epilepsie

Postata de sebastianvis79 cu 12 ani in urma.

buna ziua
am un baietel de 1 an si de 4 luni de zile are momente cind se blochiaza dureaza 1 minut si ceva are privirea fixa dar isi misca pupila ochiului i se inrosesc si e ca si cum ar plinge,dar are reactie pt ca am incercat sa il pun eu pe spate sau intr-o parte si se sprijina inj manuta sau pune piciorul dupa care isi revine ca si cum nimic nu sa intamplat si este foarte vioi.
la virsta lui de un an ,merge in picioare singur,are 4 dintisori,maninca orice mincare bea orice fel de lapte praf,nu a racit nicoadata,nu a facut febra niciodata deci nu am avut nimic de cind sa nascut .
vreau sa stiu si eu de ce se blochiaza si nu mai spune si zice nimic 1 minut .
sunt zile in care face de 3 ori pe zi si sunt zile in care face o data pe zi sau deloc.
va multumesc si astept raspuns

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Angela

acum 12 ani

D.na mergeti cu copilul la cabinetul energoterapeutului Tiberiu Molnar.Copilul d.voastra face crize epileptice.La acest OM gasiti vindecare totala ptr copil.Va dau un nr de contact 0744404142.Nu percepe nici o taxa.Daca sunteti din Bucuresti este cu atat mai bine.