Paralizie temporara ?

Epilepsie

Postata de Utilizator11557169296 cu 5 ani in urma.

Am momente când ma trezesc seara sau înainte sa adorm paralilez nu mai pot sa ma mișc pur și simplu, gura îmi rămâne încleștata și dacă încerc sa strig după cineva nu pot chestile astea au început sa fie din ce în ce mai dese as dorii și eu un sfat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/ce-cauzeaza-paralizia-temporara_11484