molima litter

Epilepsie

Postata de popescu.daniela92 cu 14 ani in urma.

ce medicamente sau produse naturiste sunt mai folosite in miscari (tremuraturi)la niverul intregului corp in afara de distonocalm.va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Touch

acum 14 ani

Mai intai cred ca ar trebuie sa mergeti la un medic deoarece "(tremuraturi)la niverul intregului corp" nu este un diagnostic. Cred ca aveti Parkinson si atunci tratamentul este mult mai complicat si trebuie recomandat de un medic nu trebuie sa luati suplimente nutritive.

Oricum, in cazul afectiunii parkinson, care se manifesta prin tramuraturi suplimentele trebuie sa contina: vitamina E, lecitina, coenzima Q10, Ginkgo biloba, vitaminele B)

Sper sa va ajute:)