MA POT LECUI DE EPILEPSIE???

Epilepsie

Postata de supraten cu 11 ani in urma.

salut!!! Ma numes IGOR am 25 ani si sunt bolnav de epilepsie!!! mam inbolnavit de aceasta boala in armata acuma 6 ani in urma din cauza boliii VITREANCA. meadat complicatii la creer si de atunci sufar de ea in continuare,administrezi medicamentele prescrise de midic dar crize sunt incontinuare!!!! ACEASTA BOALA SE TRATEAZA ORI NU?????? MEDICII MEAU SPUS CA SE TRATEAZA DAR EU NU VAD INCA NICI-O SCHIMBARE

Raspunsuri (1)

constantin

acum 11 ani

Exista un tratament australian care a aparut de curand si in Romania.Iti pot da informatii mai multe daca ma contactezi pe [email protected]