ganoderma

Epilepsie

Postata de diia73 cu 12 ani in urma.

se poate folosi ganoderma ca tratament ptr crize convulsive si insuficienta respiratorie in somn, sau ce alte tratamente naturiste, imi recomanda-ti? va multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

NU! Toate aceste produse sunt escrocherii ce au ca scop numai stoarcerea de bani a oamenilor bolnavi si disperati. Daca ar exista ceva mai eficient decat tratamentul medical, s-ar adopta si folosi la scara larga de catre toti medicii!!! Urmati tratamentul prescris de medic si ATAT! Epilepsia NU se vindeca, se tine sub control cu tratament de la neurolog, tratament ce se ajusteaza permanent (din acest motiv este necesar controlul regulat). Oricum orice doriti sa luati trebuie sa intrebari medicul daca este recomandat sau nu.