ESTE EPILEPSIE

Epilepsie

Postata de jonny-1 cu 11 ani in urma.

Am citit despre epilepsie aici pe acest site. va rog sa imi raspundeti daca este epilepsie sau nu? am unele din aceste simptome. Cum ar fi de exemplu : ramin fara respiratie. fac unele lucruri pe care nu mi le amintesc, mirosuri care nu au nici o legatura cu incaperea in care sunt, nu pot dormi noaptea,ma trezesc sufocat nu am aer. Am facut EEG dar totul a iesit ca la carte. nu am urmat nici un tratament. Ce este de facut?

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la un control neurologic si in urma examinarii vi se va comunica despre ce este vorba.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil nu este vorba de epilepsie. Este bine sa discutati cu un medic neurolog despre simptomele dumneavostre in vederea clarificarii unui diagnostic.