ESTE CONSIDERATA UN HANDICAP EPILEPSIA?

Epilepsie

Postata de laura433 cu 14 ani in urma.

BUNA ZIUA. MA NUMESC LAURA,IAR FETITA MEA DE 6 ANI A FOST DIACNOSTICATA CU EPILEPSIE-CRIZE FOCALE OCCIPITALE. LA 2 LUNI MERGEM LA CONTROL LA CLUJ,SUNTEM DIN BRAILA. NU AM MAI PUTUT MERGE LA SERV SI AS DORI SA STIU DACA AM DREPTUL SA STAU ACASA CA SA INGRIJESC FETITA. MULTUMESC MULT.

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Cred ca ar trebui sa mergi cu fetita la comisia de evaluare si probabil vei primi un raspuns.....se admite insotitor,dar trebuie incadrata intr-o anumita grupa de handicap. Daca doresti parerea unor medici specialisti,contacteaza Consulta Medicul online. Multa sanatate !