este adevarat?

Epilepsie

Postata de berlusconi cu 14 ani in urma.

buna ziua, D/na doctor! zilele trecute discutam cu un alt prieten care e in aproape aceeasi situatie ca si mine, adica are epilepsie de multi ani, dar nu la fel de puternica. el a afirmat ca unul dintre doctorii care l/au consultat ultima oara cind a avut o criza mare, a spus ca exista o mica relativitate. cu cit creste distanta timpului de la ultima criza majora facuta cu atit mai mare e proportionalitatea efectuarii unei alte crize. e adevarat? de ce? si daca da la fiecare criza? VA MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

doctor rotaru denisa

acum 14 ani

paii,trebiue sa fie foarte atent la digestie si sa mearga la doctor!dupa experienta mea nu este adevarat tot ce spun doctorii,pentru ca trebuie sa aiba starii gretuase si scaunul foarte subtire!asa cred eu,nu ma dau mare doctorita ,dar a-r fii bine sa mergi la fundeni in bucuresti!!!!