Epilepsie ?

Epilepsie

Postata de Mihaela cu un an in urma.

Din ianuarie și pana azi am făcut 4 crize epileptice cu tot cu tratament levetiracetam. De la o pastila dimineața și una seara am ajuns la 2 dimineața și doua seara.crizele le am pe perioada ciclului.

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati cu medicul dumneavoastra despre simptomele pe care le experimentati odata cu modificarea dozei de tratament si sa luati in calcul si alte optiuni de tratament.

Daca doriti si opinia altui medic neurolog, va recomandam sa va programati aici:https://www.clickmed.ro/medic/neurologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/primul-ajutor-in-cazul-unei-crize-epileptice_1765
sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/ce-ar-trebui-sa-stii-despre-epilepsia-dobandita-in-copilarie_18269
sfatulmedicului.ro/Epilepsia-si-Convulsiile/operatia-pentru-epilepsie_19330