epilepsie

Epilepsie

Postata de nicusor88 cu 8 ani in urma.

Buna ziua.Cei care sunteti in aceasta situatie( epilepsie ),va rog sa ma ajutati si pe mine.Cu aceasta boala pot sa ma pensionez de handicap nu invaliditate.Am 54 ani.Va multumesc.

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna seara . pentru a va face acte pentru pensie de boala, trebuie sa mergeti la medicul de familie, si sa va dea o adeverinta in care sa specifice boala pe care o aveti, apoi la comisia judeteteana din judetul care suntei dvs.