epilepsie

Epilepsie

Postata de olga_30 cu 13 ani in urma.

Buna seara!Tocmai am citit pe forum ca cineva din Oradea a avut programare la D-l doctor Radu Rogozea,Bucurestipe 15 martie.Va rog sa ma ajutati cu un numar de telefon,clinica privata,deoarece la spital e o asa mare inghesuiala...

Va multumesc!

Raspunsuri (3)

VICA

acum 13 ani

eu iti spun ,cu toata increderea,nu il ocoli pe dr Rogozea.Chiar daca e aglomerat,merita,si oricum nu dureaza o consultatie foarte mult. In10 ani niciun doctor nu a reusit sa-mi gaseasca tratamentul corect,iar el in trei luni a reusit ,si de un an jumatate nu mai am nicio criza.Te programeaza lunar,e adevarat cam costisitor,dar exista si avantajul ca analizele se fac gratuit. Multa sanatate!

VICA

acum 13 ani

eu iti spun ,cu toata increderea,nu il ocoli pe dr Rogozea.Chiar daca e aglomerat,merita,si oricum nu dureaza o consultatie foarte mult. In10 ani niciun doctor nu a reusit sa-mi gaseasca tratamentul corect,iar el in trei luni a reusit ,si de un an jumatate nu mai am nicio criza.Te programeaza lunar,e adevarat cam costisitor,dar exista si avantajul ca analizele se fac gratuit. Multa sanatate! scuze,am postat raspunsul gresit.l-am pus la sectiunea intrebari

fregni besnik

acum 10 ani

sant din kosova si muncesc si tresc an rm. valcea.. vreu si eu o numer de tel al lu doctorului ca sa ma duc si eu la el va rog cine stie c si eu sant operat an crer si dupa operatie mi a ramas bola asta epilepsia si fac criza fiecare dou saptaman.. va rog asta e numar meu de tel 0785533293 sanatima va rig...