epilepsia

Epilepsie

Postata de marina107338 cu 10 ani in urma.

Buna, am si eu o intrebare.....sotul meu sufera de crize epileptice, ele au aparut numai in prima parte a somnului. Le are de la 20 de ani si a facut 7 in 10 ani. Acum urmeaza un tratament cu depakine. Cineva mi-a spus k poate face si in timpul actului sexual, eu sunt fffsperiata oricum dar aveti cunostinta de asa ceva. Va rog mult un raspuns sincer. Multumesc si multa sanatate!

Raspunsuri (1)

Costin M

acum 8 ani

Cel mai bine ar fi sa faca un implant care va reduce pana la disparitie crizele de epilepsie si apoi o sa poata avea o viata normala. Acum acesta operatie extrem de costisitoare este gratuita in Romania sau puteti suna la 0755095999 pentru programare. Sanatate Multa