Epilepsia se vindeca ?

Epilepsie

Postata de Utilizator11574449803 cu 4 ani in urma.

Soțul meu a avut prima grijă de epilepsie la 12 ani iar la 18 in seara de Crăciun l-am găsit pe jos in dormitor făcând crize de epilepsie asta a fost acum un an acum are aproape 20 avem o fetiță și nu a mai făcut crize de epilepsie menționez că , când lua tratament îi se făcea rău el nu mai ia tratament de app 2 ani și nu a mai făcut exista șanse să se fi vindecat ? Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Epilepsia-si-Convulsiile/epilepsia-simptome-cauze-si-tratament_17635