e posibil sa am epilepsie?

Epilepsie

Postata de bostanel33 cu 12 ani in urma.

am 19 ani si acum cateva zile ridicanduma din pat ma luat un fel de ameteala si in acelasi timp am avut timp de cateva secunde niste miscari involuntare ale capului. pana acum n-am mai avut nici un simtom. ce credeti ca ar putea fi? multumesc

Raspunsuri (3)

Pena

acum 12 ani

Poate esti obosit, slabit. Mergi la doctor pt consultatie, analize, tratament. Medicul de familie te trimite, daca este cazul, la specialist. Sanatate.

psh IoanaPanculescu

acum 12 ani

ai ticuri?

Medic Epuran

acum 12 ani

Pare a fi mai degrabă o tulburare de circulaţie cerebrală (un puseu de hipotensiune în momentul ridicării bruşte din pat)