diagnosticare

Epilepsie

Postata de raiu cu 12 ani in urma.

buna seara ! am o fetita de 5 ani si prezinta urmatoarele simptome; da ochii peste cap si ii pica capul intr-o parte raminind constienta in acest timp ! crizele apar cam 2 pe saptamina si du
reaza de la citeva secunde pina la o jumatate de minut !
mentionez ca in urma analizelor ( tomografie,encefalograma,cardiograma si analizele de singe nu a prezentat nici o anomalie !!
ce poate fi ????
sau daca exista alte analize care sa determine cauza??

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru problemele descrise de d-vs recomand consultul unui medic neurolog pediatru care ar putea să vă ofere un diagnostic exact