ddespre epilepsie?

Epilepsie

Postata de Utilizator11541268024 cu 5 ani in urma.

buna ziua ma numesc Adrian am 27 de ani cred ca am avut un soc epileptic din spusele fratelui ca mam zdruncinat puternic in pat si dupa care am lesina nu imi aduc aminte de nimic. acum dupa 5 zile am ma simt slabit am stare de greata. acceste socuri epileptice pot fi atat de dese. ma tem si sa ma pun sa dorm.

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Epilepsia-si-Convulsiile/epilepsia-cauze-simptome-tratament_310