CUM SA TRATEAZA CRIZELE DE EPILEPSIE SI DEPRESIE ?

Epilepsie Convulsii

Postata de MembruMobileApp1507813889 cu 6 ani in urma.

Am 31 ani si sufar de epilepsie si sciziofrenie fact tratament cu lamotrigina 400 timonil 150 rivotril 1 si abilify 30 pe zi in ultima vreme am crize tot mai dese 2 pe luna ,am 98 kg am facut acum 2 ani RMN si mi a iesit un chist arahidronian .VA ROG SA MA AJUTATI CU SFATURI SI CEPOT SA FACT PENTRU A MA TRATA .vVa multumes Mult !

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Epilepsia-si-Convulsiile/epilepsia-cauze-simptome-tratament_310
//sfatulmedicului.ro/depresia

Utilizator21628585282

acum 2 ani

Buna eu am 46 ani si am avut epilepsie la 13 ani iau convulex de 500 seara si dimi la 7 si sunt un om normal doar ca nu beau nu fumez nu stau in soare in rest e ok.