Crize nocturne

Epilepsie

Postata de Ciricliu cu 12 ani in urma.

Crize nocturne

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Epilepsia se trateaza medicamentos cu ajutorul medicului neurolog.

Ciricliu

acum 12 ani

Ajutorul medicilor neurologi a fost un dezastru sub tratament mai multe crize (nu pot fi nici cobai de laborator pentru testarea medicamentelor).

Iuli

acum 12 ani

Tratamentul pentru un epileptic se stabileste intotdeauna dupa incercari succesive. Asta va poate spune orice persoana care sufera de aceasta afectiune. Greu de crezut ca se poate nimeri din prima pentru ca fiecare pacient este diferit. Nu este vorba de a fi cobai, acest lucru se intampla majoritatii pacientilor.