crize la copii

Epilepsie

Postata de nicoleta244 cu 14 ani in urma.

fetita mea in virsta de 8 ani a fost diagnosticata cu crize focale secundar generalizate si va incepe un tratament cu finlepsin retard 200 mg.Cunoaste cineva ce inseamna acest tratament sau a intilnit o situatie asemanatoare ! Sunt si alti copii cu acest tratament ?Cum se simt? Cum a evoluat boala? Va multumusc!

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Medicul ca i-a pus diagnosticul ,nu v-a spus ca este vorba despre un medicament pentru epilepsie ? Noi nu putem spune mai mult.