consecinte negative

Epilepsie

Postata de alessssandra cu 11 ani in urma.

Buna ziua, am fost diagnosticata la varsta de 6 ani cu epilepsie. Am urmat un tratament cu timonil retard timp de 5 ani jumate iar pe urma medicii neurologi si-au dat seama ca au facut o greseala si ca nu am suferit niciodata de epilepsie. Intrebarea mea este daca toti acesti ani in care au luat medicamente de doua ori pe zi absolut aiurea, o sa aiba anumite consecinte asupra mea.Multumesc!

Raspunsuri (1)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Pastilele nu sunt bomboane. Si eu am aceasta temere :daca totusi copilul meu ia aiurea un tratament/
La multi ani pe 2013!