buna, iuli

Epilepsie

Postata de mirona74 cu 13 ani in urma.

Buna, Iuli. Am crezut ca voi primi vreun semn de la tine. Doream sa te intreb ceva, daca stii, vis-a-vis de posibilitatea de a avea stari de disconfort biliar/stomacal sau Dumnezeu stie din din cauza stresului. Nici eu una nu mai stiu... Pe fond de stres am facut si crizele de epilepsie, pe fond de stres fac si hipertensiune arteriala (si nu mi s-a gasit nimic la analize), nu mai stiu nici eu...
Poate putem discuta pe mail-ul meu, cel mai vechi, sau poate imi scrii tu aici. Mi-ar prinde extrem de bine o parere...

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ahh!! Imi cer mii de scuze...tocmai in seara asta nu am fost pe faza...iti promit ca vorbim maine, daca e prea tarziu azi. Iti dau add de pe acum.
Pupici si scuza-ma inca o data!

alexandra

acum 13 ani

eu iti recomand sa mergi la medic el numa el poate sti ce sac faca sati ajute dumnezeu sa poti sa te vindeci