Anticonceptinalele

Epilepsie

Postata de cezy09 cu 13 ani in urma.

Am 21 de ani si am tratament cu Depakine de 500 si as vrea sa stiu daca am voie sa iau anticonceptionale???

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Asta discuti cu medicul ENDOCRINOLOG.

cris.nebunatica

acum 13 ani

nu ai voie sa iei anticonceptionale asta te asigur dar daca vrei sa afli de la un doctor intreabati neurologulsau ginecologul sau intreaba direct in planing familial nu ai nici o treaba cu endocrinologul ala este pt gland iar tu daca iei depakine cred cA AI epilepsie sau ma insel?