AJUTATI-MA VA ROG!

Epilepsie

Postata de dan* cu 12 ani in urma.

Buna ziua,Prietenul meu sufera de epilesie.Am vazut cind a avut convulsii doar 2 ori!Ce sa fac?Ma tem enorm,asa mi-a fost strasnic.Cum pot sa fiu mai tare si data viitoare sa-l ajut?Nu cred ca voi putea sa-mi gasesc putere,ma tem si sa pun mina pe el!Poate cind e inconstient si nu ma cunoaste sa ma loveasca?e asa de strasnic!va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Exista remedii homeopate

acum 12 ani

Buna,exista remedii homeopate cu efect instantaneu care opresc criza sau o atenueaza. Granulele homeopate se pun in gura sau - in acest caz - se dizolva in apa si se dau cateva picaturi pe piele sau in gura, fiind mai usor acest lucru in caz de criza Trebuie identificate insa remediile cele mai mult probabile pt. el. Pt. asta scrie-mi un email pe *** la yahoo.

Llaviniaa

acum 11 ani

Credinta in Dumnezeu te va face sa devii mai puternica decat ai credea ca poti sa fii si ai sa il poti ajuta mult mai mult decat ti-ai putea imagina. Mergeti la biserica, curatati casa (festanie, tamaiere, stropire cu aghiazma) , rugati-va si duceti un stil de viata cat mai linistit si sanatos. Ingerii sa va imbratiseze si Dumnezeu sa nu isi mana de pe voi.