este sau nu endometrioza

Endometrioza

Postata de mihaela1323 cu 13 ani in urma.

am uter 81/47 cu structura omogena cu mucoasa de 14 mm trebuie sa ma ingrijorez sau nu este endometrioza sau nu

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 13 ani

Daca menstruatia nu este anormal de abundenta sau prelungita, nu cred ca este motiv de ingrijorare. Presupun ca medicul respectiv a raspuns la aceasta intrebare.

Ingrid_Brigitta

acum 13 ani

Am fost insarcinata.Dupa 9 luni am pierdut copilul au facut cezariana.Si dupa 6 saptamini de cezariana la control au depistat endiomertioza se poate trata sau e neaparat nevoie sa ma operez.Penrtu ca era primul copil si as vrea sa am alt copil.