Endometrioza - proliferare endomentru, generalitati

Endometrioza

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

In urma examenului microscopic am fost diagnosticata cu :fragment de endometru cu glande de aspect proliferativ inconjurate de corion citogen dens cu arii edematiate si hemoragie.

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

In urma examenului microscopic am fost diagnosticata cu :fragment de endometru cu glande de aspect proliferativ inconjurate de corion citogen dens cu arii edematiate si hemoragie.