Endometrioza – Cauza de infertilitate

Endometrioza

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Dumneavostra cunoasteti vre-un caz de endometrioza care a permis sarcina si chiar nasterea? ...pt.sperantele noastre viitoare..

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am fost operata de ovar tumoral cu aspecte endometriozice. Pana acum am fost sterila , recomandati vreun tratament? As dori sa am un copil.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am endometrioza....am facut 3 FIV-uri fara succes...oare mai pot spera ca pot avea copii?Exista tratament ptr enometrioza? Am incercat tratamentul cu diphereline de 3,75 fara succes....