masea de minte

Endodontie

Postata de vrtm cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Cred ca am o problema cu maselele de minte! Am 22 de ani si au inceput sa iasa de 1 an si jumatate cu aproximatie. Au iesit 3,dar nu in totalitate, iar cea de-a patra este inca sub gingie,o simt. Cele de sus au iesit orientate spre obraji,nu ma dor dar mi-au impins dintii din fata si i-au strambat. Mi-e foarte frica de operatie,am vazut tot felul de filmulete si m-au ingrozit. Alta metoda nu exista pentru aceasta problema? Sunt tare ingrijorata,as dori un sfat,va rog! Multmesc!

Raspunsuri (2)

Dr. Cosmin Ulman

acum 10 ani

Buna ziua,

din cele descrise de Dvs. cele de sus vor iesi foarte usor
Va sfatuiesc daca aveti vreo problema medicala sa va consulte un medic.

Dr Ulman Cosmin
medic stomatolog - Clinica Trident
www.clinicatrident.ro

vrtm

acum 10 ani

Multumesc!