Dinti perfecti

Endodontie

Postata de soniya02r cu 11 ani in urma.

este adevarat ca pot sa-mi aranjez un dinte intr-o ora? Peste 3 saptamanai am nunta si am o problema de natura stomatologica chiar la unul dintre dintii din fata… Unde as putea merge si ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (2)

Dr. Nicoleta Grosu

acum 11 ani

Depinde ce problema are dintele acela. Nu orice problema se poate rezolva intr-o ora.

ala bala

acum 11 ani

Hmmm, oare cu o problema stomatologica la ce fel de medic apelezi?