Maria?

Ejaculare prematura

Postata de Utilizator11697555625 cu 6 luni in urma.

Doamna doctor am o întrebare soțul meu are o problema în privința actului sexual la începutul actului sexual în cel puțin de 3 minute ejaculează apoi la următorul act sexual asta însemnând după 3ore sau mai mult nu mai poate ejacula și nu mai poate continua este foarte nervos vă întreb care ar fi cauza să știm ce putem face vă mulțumesc pentru ori care ar fi răspunsul dumnevoastră

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 luni

Buna ziua!

Problema pe care o descrieti ar putea fi cauzata de mai multe motive, precum anxietate, stres, probleme hormonale sau alte probleme medicale. Este important ca sotul dumneavoastra sa consulte un medic specialist, cum ar fi un urolog sau un medic sexolog, pentru a obtine un diagnostic precis si a primi tratamentul adecvat, daca este necesar. Un medic va putea investiga in detaliu problema si va poate oferi sfaturi si solutii personalizate.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686

Utilizator11697555625

acum 6 luni

Va mulțumesc din suflet