Exista vreun medicament pentru controlul ejaculari ?

Ejaculare prematura

Postata de Utilizator11551874515 cu 5 ani in urma.

Nu pot sa imi controlez ejaculare ,ejaculez prea repede si nu imi satisfac partenera ,imi puteți recomanda vreun remediu pentru aceasta problema? Ce medicamente imi rocamandati?Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-prematura-cauze-optiuni-terapeutice-prevenire_10583