De ce ejaculez asa repede?

Ejaculare prematura

Postata de Anonim133133 cu un an in urma.

Ma tot confrunt cu o problema destul de serioasa din punctul meu de vedere, aceasta problema a inceput sa apara la varsta de 17 ani cand am avut primul contact sexual si atunci tot asa, am ejaculat foarte repede, la 2-3 min dupa, acum am 19 ani, pot spune ca problema s-a agravat, am o alta prietena, avem 5 luni impreuna si ne dorim foarte mult amandoi sa intretinem un contact sexual, dar eu nu pot, dupa 1 min ejaculez.Ma puteti ajuta cu un sfat? Cu niste suplimente, cu orice. Sunt disperat.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-precoce_685

Vlad

acum 11 luni

Buna ziua, și eu am aceeași problema eu de la 20 de ani nu mai pot tine mai mult de un minut.
V as ruga mult sa îmi spuneți aici cauza și să îmi dați o recomandare!
Pentru că eu nu voi merge niciodată la medic pentru a vorbi despre aceasta cauza!!