Sapte tipuri de durere care nu ar trebui ignorate

Educatie pentru sanatate

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Cat de grav este acest diagnostic si cum se trateaza.

Raspunsuri (5)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Mai multe detali vezi pe site-ul://sfatulmedicului.ro/articole/Diverse/Sapte_tipuri_de_durere_care_nu_ar_trebui_ignorate_1967.html
Sanatate

Dorina6899908

acum 15 ani

Ce diagnostic ai ???

BALAN EUGENIA

acum 14 ani

SOTUL MEU SUFERA DE NEUROPATIE DIABETICA ARE DURERI CUMPLITE CE SA FAC?

lovin lacramioara

acum 14 ani

sufar de dismenoree,in urma cu 12 ani am nascut la 8 luni si 3 sapt un fat mort si in urma acestei suferinte am ramas cu groaznice durerii in perioada menstruatiei!!!!mentionez ca nu am mai ramas insarcinata nici pana azi,am facut multe tratamente,insa fara nici un rezultat!!!medici mi-au spus ca durerile se datoreaza racelii.

cristina80886170

acum 14 ani

uite incearca sa te informezi de un medicament nimesil am citit ca e pt dismenoree