Durerea cronica

Educatie pentru sanatate

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sotul meu in varsta de 31 de ani are probleme cu spatele, iar durerea se lasa pe picior in jos. are aceeste dureri de 3 saptamani si nu este prima data. a mai avut o criza asemanatoare anul trecut pe o perioada de 3 luni. as dori sa stiu daca imi puteti da un sfat unde ma pot duce sa un tratament. noi momentan nu suntem in tara, dar venim in 2 saptamani si stam pe o perioada de 8 zile. daca credeti ca il puteti ajuta intr-un fel va rog sa imi trimeteti un mesaj pe adresa mea. va multumesc din suflet si va astept mesajul. alina

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am fost la medicul de familie si mi-a sp ca nu am nimic dar eu tuisesc de mai bine de 5 ani.scuip,si chiar cateodata scuip si sange.am 50 ani,si sincer nu stiu ce sa mai fac,tusesc fff des si o tuse suparatoare.va multumesc anticipat pt rsp.