cum pot sa slabesc

Educatie pentru sanatate

Postata de cosmina martin cu 11 ani in urma.

ceaiul verde este bun pentru arderea grasimilor de pe burta
am 20 de ani si am putin burtica si nu stiu cum pot sa o dau jos

Raspunsuri (6)

FreeStyle11

acum 11 ani

Dute la sala si fa niste exercitii cardio, bicicleta si banda in special.In cateva zile dai burta aia jos, depinde acum cat de mare e.3 kg le poti da jos in 5 zile cu exercitii fizice si mancand normal dar fara sa bagi mancaruri care au multe calorii pentru ca trebuie sa consumi din stratul adipos daca vrei sa dai burta jos.

gabriela din germania

acum 11 ani

eu stiu cä ceaiul verde e nu numai pt. släbit un ajutor ci intäreste gingiile si dintii. e foarte bun pe o scarä largä de afectiuni insä si chiar dacä vrei sä släbesti.poti bea chiar si un litru insä nu uita sä fierbi apa intäi si dupa 10 minute sä torni peste frunzele de ceai verde. ceaiul mai bun nu e in pliculete ,; il vei läsa cam 10 minute dacä nu vreio chiar dupa 5-7 minute sä bei.inghitituri mici si consumä mult ardei gras rosu, peste,castraveti cu zeamä de lämäie si un pic de ulei de mäsline, mäncäruri de legume foarte condimentate si iuti, du-te la plimbare cel putin jumätate de orä pe zi insä mers mai repede...respirä adänc de mai multe ori pe zi.toate cele bune,gabriela

cosmina martin

acum 10 ani

multumesc mult gabriela

barangamihaiela

acum 10 ani

vreu sa slabesc

barangamihaiela

acum 10 ani

cum pot sa slabesc

barangamihaiela

acum 10 ani

buna cum pot sa slabesc