am un baitel de 6 ani pe piciorul lui o imflamatie ca o piscatura de insecta si langa sa ?inrosit ?

Educatie pentru sanatate

Postata de Utilizator21530958915 cu 5 ani in urma.

o portiune destul de maricica si umflat putin ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Muscaturi-si-intepaturi/intepaturile-de-insecte-si-paianjeni_5820