Am o dilema

Educatie pentru sanatate

Postata de Constantin. cu 11 ani in urma.

Buna ziua imi puteti spune daca este posibil sa am si diabet si epilepsie? Pentru ca eu prima data am fost diagnosticat cu epilepsie si iau medicamente de 5 ani si anul acesta mi-au zis ca am diabet. Eu nu cred ca este posibil sa am si epilespie si diabet. Va multumesc !

Raspunsuri (1)

Corina

acum 11 ani

Cele doua afectiuni sunt diferite si nu se exclud reciproc. Din pacate, pot fi prezente amandoua in acelasi timp. Va urez multa sanatate si aveti incredere in medicii care va trateaza!