voi ce credeti?

Educatia sexuala

Postata de mihaela1275 cu 14 ani in urma.

Buna. As vrea sa-mi aspuneti parerea voastra despre un lucru. Am cunoscut un barbat si timp de trei zile cat am fost impreuna nu am putut face dragoste. adica am tot incercat de nenumarate ori dar el nu avea erectie iar cand incerca o penetrare eu nu simteam nimic pentru ca penisul lui nu se intarea. a ejaculat o singura data prin masturbare. si penisul nu cred ca avea mai mult de 5-6 cm si din cate mi-am dat seama era cam complexat de acest lucru. e vorba oare de impotenta? sa fie oare din cauza faptului ca penisul e mic? spunea tot timpul e el are o problema, ca el e de vina.e trecut de 40 de ani.

Raspunsuri (4)

maya(

acum 14 ani

nu cred ca e vorba de impotenta,e doar complexat de acest lucru,dar nu are de ce sa isi faca probleme,si eu am avut un iubit asemanator ca al tau,si cineva ne-a recomandat niste pastiliute si akum are mai multa incredere in el.si iti recomand si tie aceste pastilute pentru prietenul tau.numai bine

ionut

acum 14 ani

buna..am shi eu o problema..am 19 ani shi nu mi se decaloteaza penisul...c sa fuck..s m duc l doctor???....

sergiu

acum 14 ani

pai e cam complicat eo tot incerc sa-mi gasesc o prietena am 18 ani si nu am reusit ink nu am gasit pers potrivita si ma masturbez vreau pareri poate dauna

alin

acum 13 ani

da este foarte daunator!!cum poti sa faci asa cv mai ales de la varsta asta!!:o