Virgina insarcinata?

Educatia sexuala

Postata de Cookiemarin cu 8 ani in urma.

Bună seara, am și eu o situație mai dificila și as dori sa va adresez următoarea întrebare: am 20 de ani si am făcut petting cu prietenul meu, fără penetrare, însă, prin frecare, prezervativul s-a deplasat și se pare ca m-am murdărit în zona vaginala, menționez ca sunt virgina și eram în perioada de maxima fertilitate; exista vreo șansă să rămân insarcinata? Pana la un test de sarcina, care trebuie făcut abia după 2 săptămâni, astept părerea dumneavoastră

Raspunsuri (1)

Danaeva

acum 8 ani

Părerea mea este ca nu și cum sa ramai însărcinată dacă doar te a murdărit în zona vaginala și apoi te ai spălat repede dar pt liniștea ta fa ți un test de sarcina .... Exista în farmacii teste de sarcina din care poți afla mult mai repede de 2 săptămâni dacă ești însărcinată. ...